Opieka Informatyczna

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą innowacyjną ofertę dla gospodarstw domowych, jaką jest Opieka informatyczna. 

Dzięki niej za jedyne 19,99zł miesięcznie otrzymują Państwo stałe, zdalne wsparcie informatyków naszej firmy. Jest to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu możecie już dzisiaj korzystać w swoim domu z wsparcia na poziomie wielkich korporacji. W ramach usługi otrzymują Państwo wsparcie Informatyka w przypadku awarii, problemów z konfiguracją sprzętu lub drobnych problemów w eksploatacji Państwa sprzętu. 

Dodatkowo świadczymy Państwu doradztwem w zakresie doboru sprzętu do Waszych potrzeb. Nasze usługi świadczymy przy pomocy sprawdzonych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu Państwa dane są bezpieczne. Jeżeli chcesz przeczytać jak dokładnie dbamy o Twoje bezpieczeństwo odsyłamy do naszego Bloga

Po zakupie naszej usługi przygotujemy dla Ciebie specjalne konto w Panelu Klienta z którego poziomu możesz całodobowo zgłaszać nam swoje zgłoszenia oraz obserwować ich status.

Dodatkowo dla klientów z terenu powiatu aleksandrowskiego oferujemy kompleksowe rozwiązanie, jakim jest Pełna opieka informatyczna wraz z opcją dojazdu do klienta w przypadku awarii. Pozwala to na rozwiązanie wszystkich problemów z państwa sprzętem. Razem z przyjazdem otrzymują Państwo do naszego systemu dokumentacji sprzętu. Dzięki niemu po zeskanowaniu kodu QR znajdującego się na urządzeniu, mogą Państwo otrzymać wszystkie informacje na temat urządzenia, takie jak struktura sieci, hasła do logowania oraz szczegółowa konfiguracja Twojej domowej sieci.